142. Vesnická Dívka
Signováno vpravo dole, Reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 63 cm, výška: 76 cm, rámování: pošk. 84 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč