144. Opuštěný dům
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 68 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč