144. Žena s diamantem
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Materiál: podmalba na skle, datace: 1989
Šířka: 16 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 24 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč