146. Krajina
signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč