147. Dům v horách
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 23,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 30 x 35
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč