147. Město na Rýnu
kopie podle Heinricha Eduarda Heyna, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 47 cm, rámování: 69 x 88 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč