147. Paříž - Sacré Coeur
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 51 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč