147. Zimní krajina
signováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36,5 cm, výška: 24,5 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč