148. Dívka s dýmkou
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč