148. Lastury
zaskleno, kolorovaná měděrytina, zaskleno, rámováno, cca 1885
Technika: mědirytina
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: 41 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč