Noční rostlina

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 41 cm, výška: 68 cm, rámování: 77 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč