148. Tetřívek na větvi
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč