148. Zátiší s chlebem
Signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 49 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč