149. Léto ve městě
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 33 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč