149. Planeta nad bludištěm
datováno a signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Materiál: podmalba na skle, datace: 1989
Šířka: 15 cm, výška: 25 cm, rámování: 24 x 34 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč