Poloakt

zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 55 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 05.05.2020 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč