Stavení v přírodě
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 27,5 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč