149. Výhled do kraje
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 22 cm, rámování: 27 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč