149. Za bránou
malba neurčeného autora z 19. století
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 32,5 x 26,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč