Hlava

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 4/200
Technika: litografie na kartonu, datace: 1980
Šířka: 40,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 73,5 x 67 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč