15. Lovečtí psi - L Formát

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 79 x 69 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:21 SELČ

Zbývá: 9d 6h 49m 13s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč