15. Malebný kopec

Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:09 SELČ

Aktuální cena: 401 Kč

Zbývá: 8d 10h 37m 37s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč1.4.2021 11:24:19
201 Kč27.3.2021 18:51:22
1 Kč27.3.2021 08:54:09