15. Malebný kopec
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: 1 001 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (6)
částka | příhoz |