Napájení koní - XL formát
rentoilováno, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 95 cm, výška: 73 cm, rámování: 121,5 x 95
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.02.2024 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč