15. Plachetnice v zálivu
rámováno v masivním rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 26,5 cm, výška: 21 cm, rámování: pošk. 40 x 48 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč