15. Popíjení
domalovaná ofsetová fotografie, rám poškozen
Materiál: domalovaná fotografie
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 30
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč