15. Popíjení

domalovaná ofsetová fotografie, rám poškozen
Materiál: domalovaná fotografie
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 30
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč