15. Řeka v zimě
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 53 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 77 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč