15. Romantická krajina
masivní bohaté blondel rámování
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm, rámování: 102 x 121 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč