15. Snová krajina - J. Jelínek
signováno a datováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 74,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 73 x 88
Konec dražby: 11.06.2018 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč