15. Snová krajina - J. Jelínek

signováno a datováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 74,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 73 x 88

Konec dražby: 11.06.2018 19:19

Aktuální cena: 7 000 Kč

Zbývá: 17d 2h 39m 1s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč