15. Strom u lávky
paspartováno, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 49 x 65,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč