15. Tetřívek
karton mírně prohnutý, originálně rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 86 x 66 cm
Konec dražby: 28.01.2019 18:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč