150. Pastýřka ovcí L Formát
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 6é cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 82 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč