151. Julius Caesar
Popisek vlevo dole, rámováno, pasparováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 43,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 43,5 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč