Portrét mládence

malba zašpiněna, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 48 cm, výška: 70 cm, rámování: 76 x 56 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 12.08.2020 22:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč