151. Z německé provenience
Na reversu přípis tehdejšího vlastníka obrazu, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 08.08.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč