151. Zátiší
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 28,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 54,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč