151. Želvy
paspartováno, zaskleno, rámováno, cca 1885
Technika: mědirytina
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč