152. Molo
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 34,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč