152. Odpočívající skot
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč