152. V temném lese
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 56,5 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč