Muzikanti

Oboustranný tisk
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 07.06.2022 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč