153. Muzikanti
Oboustranný tisk
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.06.2022 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč