Rozbouřené moře - L Formát
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 79 x 111
Konec dražby: 15.05.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč