154. Král Herodes a vraždění neviňátek
Rentoilováno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 82,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 95 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 08.11.2021 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč