154. Lesní cesta
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 48 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč