154. Lodě na moři
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 27,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč