154. Maják
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 66 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 16.03.2023 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč