154. Servis
zlacený asijský motiv, 6 šálků s podšálky, tři různě velké konvice s víčky
Výška: 5, 14.5, 15.5, 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč