155. Havrlík - U rybníka
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 27 cm, rámování: 31 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 22:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč