Asijský válečník z dynastie Qing

dřevěná polychromovaná plastika z dynastie Qing, oblečen ve vojenském brnění a stojící na mytologických zvířatech
Technika: dřevořezba, datace: 19. století
Výška: 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč