156. Balanc
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 73 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč