156. Krmení telat
signováno vlevo dole, zlacený původní široký rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 57 x 47 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč